Malíři pokojů Praha 7

Malíři pokojů Praha 7

Jsme Vaši malíři pokojů Praha 7 – Holešovice, Praha 7 – Bubeneč, Praha 7 – Libeň, Praha 7 – Troja. S touto městskou částí máme velké zkušenosti a vymalovali jsme zde i celou řadu prostor - bytů, kanceláří, restaurací, rodinných domů, činžovních domů, škol, průmyslových objektů atd.

Ceník našich malířských služeb naleznete na homepage našeho webu:
Malíři Praha 7 cena

Malíři Praha 7

Dáváme důraz na kvalitu práce. Před převzetím zakázky vždy doporučíme klientům nejvhodnější postup přípravy stěn na malování. Podle konkrétní situace je někdy možné přímo začít s malbou samotnou. Obvykle se provádí 2 nátěry, v některých případech postačí jeden nátěr, nebo může být potřeba provést nátěry tři. Záleží na podkladu. Stěny je obvykle potřeba připravit, to znamená vyrovnat všechny nerovnosti, provést penetraci, případně odstranit předchozí vrstvy. O situaci ve Vaší konkrétní nemovitosti se pobavíme přímo na místě. Doporučíme Vám postup a malbu provedeme přesně podle Vašich požadavků.

Samozřejmou součástí prací je zakrytí prostor, používáme fólie, kartony, pásky. Tak zajistíme, aby nemovitost nebyla znečištěna. Také naši malíři si dávají velký pozor na čistotu a v ceně malování je i základní úklid po malování.

Jak postupovat

Prostudujte si prosím základní informace uvedené na našem webu a jako nejlepší začátek naší spolupráce prosím vyplňte poptávkový formulář. V nejkratší možné době vás budeme kontaktovat s nabídkou termínů osobního setkání přímo na místě zamýšlené malby.

Na místě s Vámi probereme Vaše potřeby a přání. Pobavíme se o nejvhodnějším technologickém postupu, termínech, prostory si změříme a připravíme Vám rozpočet na míru.

Práce proběhnou v domluveném termínu, kvalitě a ceně. Jsme flexibilní co se týká času. Pracujeme i mimo běžnou pracovní dobu - večer, v noci, o svátcích, nebo o víkendu. Vše bez speciálního příplatku.

Jakmile budou malířské práce hotové, nemovitost spolu zkontrolujeme a odsouhlasíme se, že jste s kvalitou práce spokojeni.

Malujeme všechny druhy prostor

Máme skutečně všestranné zkušenosti s různými projekty. Žádný projekt pro nás není příliš malý, nebo příliš velký. Přejete si vymalovat byt? Není problém. Malujeme také kanceláře, školy, restaurace, společné prostory v činžovních domech, rodinné domy, malujeme v developerských projektech, úřadech, průmyslových halách.

Pro každého máme vhodnou technologii, dostatečně velký a dobře řízený tým.

Během úvodního setkání se domluvíme na Vašich potřebách a očekáváních.

Používáme barvy všech výrobců na trhu

Co se týká materiálu, pracujeme s barvami všech výrobců a nejsme nijak omezeni. V rozhodování, barvu kterého výrobce vybrat Vás provedeme a pobavíme se spolu o rozdílech.

Na Vás je finální výběr. Vaše konečné rozhodnutí respektujeme.

Barvy vhodné pro Vás

V případě zájmu s Vámi budeme samozřejmě rádi konzultovat i výběr barevnosti pro Vaši nemovitost. Zde opět platí, že finální rozhodnutí je na Vás a barvu si vybíráte podle vzorníku.

Nicméně rádi Vás inspirujeme a na základě našich zkušeností doporučíme, co je "trendy" a co se hodí právě pro Vás. 

Malíři pokojů Praha 6
Malíři pokojů Praha 6
Malíři pokojů Praha 6
Malíři pokojů Praha 6
OBJEDNAT MALÍŘE