Malíři pokojů Praha 6

Malíři pokojů Praha 6

Jsme Vaši malíři pokojů Praha 6 – Ruzyně, Praha 6 – Liboc, Praha 6 – Veleslavín, Praha 6 – Vokovice, Praha 6 – Dejvice, Praha 6 – Střešovice, Praha 6 – Břevnov, Praha 6 – Bubeneč, Praha 6 – Hradčany, Praha 6 – Sedlec. Jsme Vám k dispozici v těchto částech Prahy 6, ale i celkově v rámci Prahy a okolí. Neváhejte nás kontaktovat vyplněním on-line formuláře a poptat u nás malování Vašich prostor

Ceník našich malířských služeb naleznete na homepage našeho webu:
Malíři Praha 6 cena

Malíři Praha 6

Náš tým malířů Maestro vymaluje jakékoli Vaše prostory. Může se jednat o vymalování bytu. Často se na nás obrací pronajímatelé bytů v rámci Airbnb. Malujeme také rodinné domy a vily. Malujeme nemovitosti před prodejem, nebo po koupi.

Malujeme kancelářské prostory, chodby, školy, restaurace, zdravotnická zařízení, sklady, haly, tělocvičny, provozy. Obraťte se na náš tým ohledně schůzky a vypracování nabídky. 

Jak pracujeme

Po obdržení vyplněného online formuláře, nebo po zavolání na číslo na našem webu se s Vámi domluvíme na termínu a místě osobní schůzky. Místem většinou bývá přímo místo, které si přejete vymalovat. Na místě domluvíme podrobnosti jako je technologický postup, výběr materiálu, výběr barvy, termíny, rozpočet atd.

V termínu realizace se dostaví náš malíř, nebo malířský tým (podle potřeby) a provedou malování přesně podle předchozí dohody. Samozřejmostí je předchozí příprava prostor (zakrytí) a příprava samotných stěn (oškrábání původní malby v případě potřeby, zarovnání nerovností apod).

Po provedení malby Vám dílo odprezentujeme a ujistíme se, že všechno proběhlo k Vaší 100% spokojenosti. Provedeme základní úklid, nebo si nás můžete objednat i na velmi důkladný kompletní úklid prostor. 

Barvy

Na místě Vám poskytneme poradenství týkající se výběru vhodné barevnosti Vašich stěn. Zároveň Vám dáme na výběr z barev různých výrobců. Pracujeme s materiály od všech běžných výrobců barev, které jsou na trhu v ČR dostupné. 

Termíny

V současné době jsme schopni reagovat na Vaši potřebu termínu poměrně flexibilně. Nicméně je dobré nás kontaktovat co nejdříve, protože termíny velmi rychle mizí. Vždy se snažíme být co nejflexibilnější a vyjít Vám vstříc.

Nemáme žádné příplatky za malování o víkendu, ve svátek, večer apod. Snažíme se, aby pro Vás malování bylo co možná nejméně zatěžující a aby bylo pozitivní zkušeností. 

Malíři pokojů Praha 6

Praha 6 je jednou z nejatraktivnějších pražských lokalit. Jsme rádi, že se můžeme podílet na jejím udržování a vylepšování. Budeme rádi, když nás oslovíte se zakázkou malování také Vy. Práce si vážíme.

Malíři pokojů Praha 6
Malíři pokojů Praha 6
Malíři pokojů Praha 6
Malíři pokojů Praha 6
OBJEDNAT MALÍŘE