Malíři pokojů Praha 5

Malíři Praha 5

Malujeme byty, rodinné domy, činžovní domy, kanceláře, restaurace, komerční prostory, haly po celé Praze. Jsme Vám k dispozici také v pražských částech Praha 5 – Smíchov, Praha 5 – Hlubočepy. Praha 5 – Radlice, Praha 5 – Košíře, Praha 5 – Motol, Praha 5 – Jinonice, Praha 5 – Slivenec, Praha 5 – Lipence, Praha 5 – Lochkov, Praha 5 – Velká Chuchle, Praha 5 – Zbraslav, Praha 5 – Zličín, Praha 5 – Radotín, Praha 5 – Stodůlky, Praha 5 – Třebonice, Praha 5 – Břevnov, Praha 5 – Malá Strana.

Ceník našich malířských služeb naleznete na homepage našeho webu:
Malíři Praha 5 cena

Vysoká kvalita odvedené práce

Záleží nám na spokojenosti našich klientů. Před započetím zakázky se s Vámi sejdeme v místě realizace a projednáme Vaše očekávání týkající se malířských a případně i zednických prací.

Následně proběhne realizace malby naším týmem malířů. Po skončení zakázky zkontrolujeme kvalitu provedení, vyslechneme si Vaši zpětnou vazbu a zhodnotíme spolupráci, zda proběhla plně k Vaší spokojenosti.

Barvy

Malíři pokojů Praha 5 – tým Maestro Vám přímo na místě poradí nejvhodnější technologický postup přímo pro Vaši situaci. Poradí Vám s výběrem barev, které budou odpovídat Vašemu vkusu, Vaší osobnosti a budou vhodné pro konkrétní interiér.

Zároveň z technologického pohledu doporučíme, jakou barvu, od kterého výrobce nejlépe zvolit. Probereme s Vámi Vaše očekávání, co se kvality týče a Vaše představy o rozpočtu.

Pracujeme s barvami Primalex, DULUX, HET a dalšími. Máme řešení pro každého. 

Přípravné práce

Před započetím prací vždy nejprve interiéry připravíme, nábytek zakryjeme a vše olepíme páskou tak, aby nedocházelo ke zbytečnému zašpinění interiéru.

Podle konkrétní dohody odstraníme starou malbu, vyrovnáme nerovnosti a připravíme stěny na samotné malování.

Většinou doporučujeme malování ve dvou vrstvách, někdy může být nutné i malování třetí vrstvou pro dosažení maximální kvality. Ve výjimečných případech stačí malování jen jednou vrstvou, pokud je například ve stejné barvě jako podkladová stěna. 

Malíři Praha 5

Kromě malování bytů pro Vás umíme rovněž realizovat malování rodinného domu, vily, činžovního domu, společných prostor domu, kanceláří, restaurace, výrobních prostor, skladových prostor, hal apod. Neváhejte se na nás prosím obrátit s konkrétní poptávku. Rádi Vám zpracujeme nabídku na míru. Malíři Praha 5 jsou zde pro Vás.

Malíři pokojů Praha 5

Oblast Prahy 5 důvěrně známe. Rádi k Vám přijedeme a realizujeme Vaši zakázku. Prvním krokem bude samozřejmě vyplnění našeho online dotazníku. Následně Vás kontaktujeme, na místě malby se dohodneme na konkrétním postupu, na termínech a na ceně. Malíři pokojů Praha 5 – tým Maestro jsou Vám k dispozici. Těšíme se na Vaši poptávku.

Malíři pokojů Praha 5
Malíři pokojů Praha 5
Malíři pokojů Praha 5
Malíři pokojů Praha 5
OBJEDNAT MALÍŘE