Malíři pokojů Praha 3

Malíři Praha 3

Malíři Praha 3 působí ve všech čtvrtích: Praha 3 -Žižkov, Praha 3 - Vinohrady, Praha 3 - Strašnice a Praha 3 - Vysočany.

Před každým malováním všechno v bytě zakryjeme a olepíme páskou, aby malování proběhlo v maximální čistotě. 

Připravíme na malování také stěny. Drobné opravy a korekce provádíme v rámci malířských prací, na větších opravách se spolu domluvíme. Cílem je, aby malba byla kvalitní a dlouho vydržela.

Místnosti vymalujeme barvami a odstíny, na kterých se společně domluvíme.

Po malování výsledek práce spolu zkontrolujeme a provedeme základní úklid. Máte také možnost si u nás objednat kompletní velký úklid nemovitosti.


Ceník malířských prací naleznete na homepage našeho webu ZDE:
Malíři pokojů Praha

Jak na to

Nejlepším začátkem naší spolupráce je vyplnění online formuláře na našich stránkách. Formou poptávky nám zašlete základní informace o zamýšleném malování. My Vás budeme co nejdříve kontaktovat a domluvíme si osobní setkání přímo na místě.

Místo obhlédneme, zaměříme, doporučíme konkrétní technologický postup a pobavíme se o barvách. Naplánujeme termín malování.

Realizace proběhne v domluveném termínu a rozsahu.

Po malování vše uklidíme a zkontrolujeme.

Malíři Praha 3 - Žižkov, Vinohrady, Strašnice, Vysočany

V oblasti Prahy 3 pravidelně působíme a lokalitu velmi dobře známe. Malujeme zde pokoje v soukromých bytech a bytech na pronájem, kanceláře, průmyslové haly, prodejny, restaurace, hotely, společné prostory činžovních domů a další.

V případě Vašeho zájmu o malování nás prosím neváhejte kontaktovat prostřednictvím online formuláře na tomto webu.

Malíři pokojů Praha

Malíři Praha 3

Praha 3 potřebuje kvalitní malíře. V této krásné tradiční pražské čtvrti se nachází spousta nemovitostí a my Vám pomáháme se o ně starat.

Neváhejte nás kontaktovat. Dáváme důraz na kvalitně odvedenou práci v daném termínu a za domluvený rozpočet.

Poradíme Vám

Člověk z našeho týmu přijde rovnou na místo realizace. Prohlédne si prostory, pohovoří s Vámi o Vašich konkrétních potřebách a doporučí nejvhodnější technologický postup.

Zároveň se na nás můžete obrátit o doporučení v oblasti výběru barev tak, aby maximálně respektovaly Vaši osobnost a vkus.

Zednické práce Praha 3

Kromě malování nabízíme také zednické práce. Informujte se v příslušné sekci na tomto webu, nebo přímo během osobní schůzky s námi u Vás na místě.

Malíři pokojů Praha 2
Malíři pokojů Praha 2
Malíři pokojů Praha 2
Malíři pokojů Praha 2
OBJEDNAT MALÍŘE