Malíři pokojů Praha 2

Malíři Praha 2

Malíři Praha 2 působí ve všech čtvrtích: Praha 2 - Vyšehrad, Praha 2 - Nové Město, Praha 2 - Vinohrady a Praha 2 - Nusle.

Jsme profesionální malíři. Náš tým realizuje celou řadu zakázek na Praze 2. V případě, že i Vy potřebujete vymalovat, neváhejte se na nás obrátit s poptávkou malířských a drobných zednických služeb. 

Samozřejmostí je pro nás cit pro detail, dokončení zakázky v termínu a za sjednanou cenu. Dáváme velký důraz na čistotu práce tak, aby malováním nevznikal zbytečný nepořádek. Pracoviště po sobě uklízíme.

Informujte se na naše ceny a termíny. Ceník naleznete na homepage našeho webu ZDE:
Malíři pokojů Praha

Úvodní schůzka

Máte-li zájem o malířské nebo zednické práce, bude nejlepší začít naši komunikaci vyplněním online formuláře na našem webu. Z Vámi poskytnutých informací si uděláme hrubou představu o zakázce a kontaktujeme Vás s nabídkou termínu osobní schůzky.

Schůzka obvykle probíhá přímo v místě malování. Zde si změříme velikost prostoru. Pobavíme se o termínech a technologickém postupu. Doporučíme Vám nejvhodnější počet nátěrů. Budete-li mít zájem, můžeme spolu konzultovat i vhodnou barevnost v souladu s Vaším vkusem, současnými trendy a charakterem nemovitosti.

Malířské práce

Samotné malířské práce proběhnou v termínu a způsobem, jaký si dohodneme během úvodního osobního sekání. Budeme se snažit co nejméně narušovat každodenní běh v nemovitosti (byt, kancelář, provozovna, apod.) a zároveň malbu provedeme s důrazem na kvalitu.

Po vymalování spolu zkontrolujeme kvalitu provedené práce a zdarma provedeme základní úklid po nás.

V případě zájmu si rovněž od nás můžete objednat kompletní úklid.

Malíři pokojů Praha

Malíři Praha 2

Jsme velmi flexibilní a vždy se snažíme úvodní setkání naplánovat tak, aby co nejméně narušovalo Váš běžný harmonogram. Není problém se sejít mimo běžné pracovní hodiny, například večer, nebo o víkendu.

Stejně tak malířské práce provádíme v kterýkoli den Vám nejvíce vyhovuje. Jsme schopni na zakázce pracovat i o víkendu a to bez zvláštního příplatku.

Barvy

Nabízíme obě možné formy spolupráce.

První možností je, že celou zakázku dodáme kompletně tzv. "na klíč". tedy včetně veškerého materiálu. Nakoupíme barvy dle dohody za předem sjednanou cenu a Vy se nebudete muset o nic starat. Barvy nakupujeme ve velkém množství přímo od výrobců a ze specializovaných velkoskladů za výhodné ceny.

Druhá možnost je, že si budete chtít barvy dodat sami. V takovém případě se před malováním domluvíme, kolik jakého materiálu bude potřeba a Vy si materiál sami zajistíte.

Zednické práce

Realizujeme rovněž zednické práce. Proto, pokud potřebujete nové jádro, štuky, opravit díry ve stěnách, postavit nebo zbourat sádrokartonové příčky, neváhejte se na nás obrátit.

Malíři pokojů Praha 2
Malíři pokojů Praha 2
Malíři pokojů Praha 2
Malíři pokojů Praha 2
OBJEDNAT MALÍŘE