Malíři pokojů Praha 1

Malíři Praha 1

Praha 1 si zaslouží dobré malíře! Pokud plánujete malovat Vaši nemovitost jste na správné adrese. Malíři Praha 1 jsou Vám k dispozici v Pražských částech: Praha 1 - Staré Město, Praha 1 - Josefov, Praha 1 - Hradčany, Praha 1 - Malá Strana, Praha 1 - Nové Město a částečně i Vinohrady a Holešovice.

Ceník našich malířských služeb naleznete na homepage našeho webu:
Malíři Praha 1 cena

Informujte se na volné termíny malování

Neváhejte vyplnit kontaktní formulář na našem webu a prosím uveďte základní informace ohledně zamýšleného malování.

Budeme Vás kontaktovat co nejdříve nazpátek a pobavíme se i o nejbližších volných termínech. V současnosti máme přes velký zájem klientů dostatek volných kapacit.

Jak to funguje

Jakmile nám zašlete Vaši poptávku skrze online formulář, poptávku promyslíme a budeme Vás kontaktovat s nabídkou termínu úvodní nezávazné schůzky zdarma v místě malování.

Na místě se pobavíme o Vašich potřebách, vhodných barvách a technologickém postupu. Vymyslíme spolu vhodný termín a předpokládanou dobu potřebnou k realizaci zakázky.

Jakmile se dohodneme na podrobnostech, obdržíte naši nabídku.

Dalším krokem je podpis smlouvy obsahující termíny, cenu, rozsah prací.

Po vymalování spolu hotové dílo zkontrolujeme a požádáme Vás o doporučení

Malíři pokojů Praha

Malíři Praha 1

S malováním na Praze 1 máme nemalé zkušenosti. Malujeme staré i nové byty, domy, kanceláře, maloobchodní prostory, výrobní prostory, kulturní stánky, zkrátka všechno co je potřeba.

Náš tým Maestro Vám bude v této lokalitě plně k dispozici.

Úklid po malování
Praha 1

Základní úklid je samozřejmě obsažen v ceně.

Pokud si budete přát zajistit kompletní úklid, informujte nás prosím před započetím zakázky. Na kompletním úklidu po malování není problém se domluvit.

Dáváme velký důraz na čistotu při práci. Všechno zakrýváme a olepujeme páskou tak, aby po malování byl úklid co nejjednodušší a práce byla odvedena v maximální čistotě.

Drobné zednické práce

Kromě malířských prací poskytujeme také zednické práce. Informujte se u našeho týmu na opravy zdí, štukování, rekonstrukce jader, nátěrů oken a dalších činností

Malíři pokojů Praha 1
Malíři pokojů Praha 1
Malíři pokojů Praha 1
Malíři pokojů Praha 1
OBJEDNAT MALÍŘE